Skład:
1 ml roztworu zawiera 100 mg paracetamolu (10% stężenie)
Działanie:
Preparat zaliczany jest do szerokiej kategorii leków przeciwbólowych przeznaczonych do stosowania u dzieci. Zawiera paracetamol, który wykazuje właściwości zmniejszające podwyższoną temperaturę ciała oraz łagodzące dolegliwości bólowe.
Wskazania:
Stosować w przypadku zwiększonej ciepłoty ciała utrzymującej się nie dłużej niż 3 dni oraz dolegliwości bólowych o łagodnym bądź przeciętnym nasileniu.
Dawkowanie:
Stosować doustnie. Dawkę 15mg/kg podawać co 6h, a dawkę 10 mg/kg co 4h.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
ASCORUTICAL Forte x 20 tabletek
6,22
EUR
ALANTAN zasypka 100g
6,49
EUR
ALANTAN Plus maść 30g
4,93
EUR
AMOL - płyn 100ml
11,64
EUR
AMOL - płyn 250 ml
18,61
EUR
APAP 0,5 x 50 tabletek
11,38
EUR
HASCOSEPT atomizer 30ml
8,54
EUR
Stoperan 2 mg 8 kapsułek twardych
5,70
EUR
CLOTRIMAZOLUM 1% krem 20g
3,38
EUR