Wczytuję dane...
Producent: PROCTER & GAMBLE
Przejdź do pełnego opisu produktu

Skład:
1 saszetka: 500 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezy, 10 mg fenylefryny chlorowodorku.

Działanie:
Vicks SymptoMed Complete o smaku cytrynowym, to proszek w wygodnych do użycia saszetkach, zawierający substancje wpływające na złagodzenie objawów towarzyszących przeziębieniu i grypie. Środek wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe i wskazany jest przy bólach różnego pochodzenia, takich jak: ból głowy, bóle mięśniowe towarzyszące  przeziębieniu i grypie, ból gardła oraz kaszel z odksztuszaniem.

Zastosowanie:
Vicks SymptoMed Complete o smaku cytrynowym, to preparat przeznaczony do łagodzenia objawów przeziębienia i grypy. Środek łagodzi ból głowy, ból ciała, ból gardła, znosi gorączka.

Dawkowanie:
Rozpuścić 1 saszetkę w kubku z gorącą ale nie wrzącą wodą (ok. 250 ml). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia. Dorośli i dzieci od 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godz. w razie potrzeby. Nie więcej niż 4 saszetki na dobę.